Blog Yöneticilerimiz

 Serdar Mergen
 İsmail Furgan Özenli

 Fırat Bozkurt
1977 Ceyhan doğumluyum. ilk orta ve lise eğitimimi Adana' da, iki yıl üniversite eğitimimi Ankara Gazi Ünv. işletme, dört yıl üniversite eğitimimi Çukurova Ünv. BESYO' da tamamladım. 1996 yılında Botaşspor Kulübünde basketbol antrenörlüğüne başladım. 1996 - 2014 yılları arasına Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Liginde çeşitli kademelerde koçluk yaptım. Bu süre içerisinde U16 Yıldız Kız Milli, U18 Genç Kız Milli ve A Milli kadın basketbol takımlarımızda koçluk tecrubesi yaşadım. Koçluk tecrubem içerisinde Avrupa' da düzenlenen çok sayıda özel ve uluslararası turnuvalarda basketbol koçu olarak görev aldım. 2015 Temmuz ayında okulumuz referansı ve desteği ile Amerika' da NBA basketbol kampına katıldım. Okulumuzda 2014 yılında başladığım öğretmenlik ve basketbol antrenörlüğü görevimi hala ciddiyetle ve keyifle devam etmekteyim. Okulumuz spor salonunda vermekte olduğumuz basketbol eğitimi ile kendi öğrencilerimizin yanında şehir ve ülke sporunun gelişmesi ve büyümesi adına tüm kapasitemizle emek vermeye devam etmekteyiz..

Esin Noyaner
1993 Adana doğumluyum.5 yaşından itibaren yüzme sporunu profesyonel olarak yapmaktayım 2008 yılında yüzme de 2011 yılında sutopunda milli takıma seçildim 2011 yılında Gaziantep üniveristesi beden eğitimi öğretmenliğini kazandım öğrenimim sürerken gaziantep te farklı özel okullarda proje bazlı olarak yüzme antrenörlüğü yaptım 2015 de mezun oldum mezun olduktan sonra farklı spor kuluplerinde yüzme antrenörlüğü yaptım ayrıca farklı özel okullarda öğretmenlik yaptım 2017 yılın da değerli gündoğdu ailesine beden eğitimi öğtermeni olarak katıldım ayrıca okul takımı antrenörlüğü be british swim school da da görev yapmaktayım.
Sercan Acar
1977 Ceyhan doğumluyum. ilk orta ve lise eğitimimi Adana' da, iki yıl üniversite eğitimimi Ankara Gazi Ünv. işletme, dört yıl üniversite eğitimimi Çukurova Ünv. BESYO' da tamamladım. 1996 yılında Botaşspor Kulübünde basketbol antrenörlüğüne başladım. 1996 - 2014 yılları arasına Türkiye Kadınlar Basketbol Süper Liginde çeşitli kademelerde koçluk yaptım. Bu süre içerisinde U16 Yıldız Kız Milli, U18 Genç Kız Milli ve A Milli kadın basketbol takımlarımızda koçluk tecrubesi yaşadım. Koçluk tecrubem içerisinde Avrupa' da düzenlenen çok sayıda özel ve uluslararası turnuvalarda basketbol koçu olarak görev aldım. 2015 Temmuz ayında okulumuz referansı ve desteği ile Amerika' da NBA basketbol kampına katıldım. Okulumuzda 2014 yılında başladığım öğretmenlik ve basketbol antrenörlüğü görevimi hala ciddiyetle ve keyifle devam etmekteyim. Okulumuz spor salonunda vermekte olduğumuz basketbol eğitimi ile kendi öğrencilerimizin yanında şehir ve ülke sporunun gelişmesi ve büyümesi adına tüm kapasitemizle emek vermeye devam etmekteyiz.


Mustafa Palalı

1991 yılında Adana'da doğdum. İlkokul, ortaokul ve lise eğitimlerimi Adana'da tamamladım. 2009 yılında 75. Yıl Anadolu Lisesinden mezun olduktan sonra 2011 yılında Çukurova Üniversite Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu'na giriş yaptım. Üniversite eğitimim boyunca Gündoğdu Koleji'nde İbrahim Kutluay Basketbol Akademisi'nde çalıştım. 2015 yılında Çukurvova Üniversitesi Eğitim Fakültesi’nde Pedagojik Formasyonumu tamamlayıp sertifikamı aldıktan sonra 2016 yılında üniversiteden mezun oldum. Mezun olduktan 1 sene sonra Gündoğdu Koleji'nde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak çalışmaya başladım. Basketbol oynamayı, trekking ve kamp yapmayı, spor faaliyetleri içinde bulunmayı severim.
Serkan Yengel

1990 yılında Adanada doğdum. İlkokulu İsmet İnönü İlköğretim okulunda, Ortaokulu Tabipler Odası'nda okudum. Lise Eğitimimi Ticaret Borsası Lise'sinde tamamladım. 2009-2014 yılları arasında Çukurova Beden Eğitimi Yüksekokulunda Spor Yöneticiliği Bölümünü bitirdikten sonra 2015-2016 yılları arasında Lefkoşa Üniversitesinde formasyon eğitimimi alıp süreci tamamladım . Şuan Gündoğdu okulunda Öğretmenlik mesleğini yerine getirmekteyim..Gamze Kılınç

Adana dogumluyum. ilkokul, ortaokul ve lise egıtımımı Adanada tamamladım. 2006-2010 yılları arası adana cukurova unıversıtesı beden egıtımı spor yuksekokulunda antrenorluk bolumu mezunuyum.nevsehır unıversıtesınde formasyonluk egıtımımı tamamladım. lıg oyunvulugu ve botasspor alt yapı antrenorlugu yaptım. 2013-donemınden bu yana gundogdu kolejınde beden egıtımı ogretmenliği ve ıbrahım kutluay basketbol akademısınde antrenör olarak calısmaya devam etmekteyımHalil İbrahim Süyük1985 yılında adanada doüdum. ilk okulu cebesoy ilköğretim okulunda okudum. orta okul ve liseyi adana kolejinde.2013 yılında çukurova üniversitesi beden eğitimi ve yüksek okulu antrenörlük bölümünden mezun oldum. sırasıyla botaş sporda 8 yıl adana sporda 1 yıl çalıştım.2015 yılından itibaren Adana Gündoğdu Kolejinde Beden eğitimi öğretmeni olarak çalışmaktayımAli Uzun


1990 tarihinde adanda doğdum. ilkokulu ve ortaokulu havuzlubahçe ilkokulunda okudum. liseyi fatih terim lisesinde okudum. 2010 yılında mersin üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksek okulunu kazandım. 2014 yılında mezun oldum. Şuan Adana Gündoğdu Kolejinde Beden Eğitimi Öğretmeni olarak çalışmaktayım.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder